Leoš Mareš + Blažek?

Leoš Mareš pro firmu Blažek

Společnost Blažek, se kterou už pár let spolupracuji, si za svou tvář pro příští sezonu zvolila trochu kontroverzní postavu – moderátora Leoše Mareše. A teď jestli je to správně.

Hned po zveřejnění první backstage fotky z focení na FB se pod příspěvkem objevilo mnoho komentářů typu: “Bleee”, “To jste podělali”, “To snad neee” atd. Už tady jde vidět, že Leoše Mareše buď lidé v ČR mají rádi nebo tak trochu nenávidí.

Leoš Mareš pro Blažek
Leoš Mareš pro spol. Blažek

Podle mého je to jasně nejlepší český moderátor. Má obrovský přehled (chápej- není to blbec), je pohotový, vtipný atd. To, že si užívá život a občas se ožere někde na večírku? No jo no, to už je ale dle mého jeho věc. On ale k tomu ještě dobře vypadá a má hodně peněz. A to spousta lidí nemůže přenést přes srdce. V zahraničí jsou takoví lidé modlami a celebritami. U nás jim závidíme a komentujeme hanlivě jejich fotky na Facebooku. Jenom proto, že sami jsme oproti němu dokázali úplný prd, tak mu pojďme alespoň z domova s lahváčem v ruce přes počítač (ať jsme anonymní, to se nadává lépe) trochu zanadávat a uškodit 🙂

Někde jsem četl, že Leoš Mareš bere 700.000,- za ranní show. Kolem 100.000,- za moderování akce/večírku. A třeba za Hlas Československa dostal 3.000.000,-. To už jde, ne? Já mu to přeju. Umí a maká. Vstává už deset let na ranní show v 5 ráno. Už jen za tohle zaslouží metál.

A teď jestli firma Blažek udělala jeho angažováním do kampaně dobře? Dle mého určitě. Ať chceme nebo ne, on je tou postavou, kterou lidé sledují, o které se píše a která prostě lidi zajímá. A je jedno jestli díky tomu, že je super moderátor nebo kvůli tomu, že nahatý na večírku skočí salto do fontány. Mimochodem, tyhle věci už moc nedělá. Dost se zklidnil. A asi neumí salto.

Leoš Mareš a sám pan Blažek
Leoš Mareš a sám pan Blažek

A Blažek přesně tohle potřebuje. Potřebuje lehce zašokovat a ukázat lidem : “Hej! My jsme tady, tak už si sakra všimněte, že i my v ČR umíme dělat super elegantní oblečení, které normálním českým mužům zoufale chybí.” A Leoš může být tou cestou, kterou na sebe společnost Blažek zase trochu upozorní. Na kampaň se těším a myslím, že se o ní minimálně bude mluvit. A o tom to je.

Sdílet na
Facebook

Přidejte si mě i na instragramu

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

Příhlášení k odběru článků

[wysija_form id="1"]

Když se zde objeví nový článek,
tak vám zašlu e-mail, abyste o něj nepřišli.
Nic víc, nic míň ;)
Děkuji, že jste v tom se mnou. ;)

2 Komentářů

  1. Nechápu, proč někdo haní Leoše nebo Blažka za tuto kampaň. Podle mě to byl skvělý a originální tah. Myslím, že nejen módním nadšencům se tímto připomnělo, že Leoš není jen hlas z rádia či placená figurka Novy, ale především chytrý, úspěšný a hezký muž s vkusem a stylem. My Češi budeme vždy hledat v jedincích (ať už oprávněně či domněle) ty horší stránky osobnosti a omejvání starých “skandálů” by klidně mohla být sportovní disciplína.. Je to smutné klišé, ale už to asi nebude jinak. Nicméně proti módní šedi v ulicích je potřeba bojovat zuby nehty 🙂
    (mimochodem super články, jen tak dál)

Přidejte komentář