Spodní prádlo Calvin Klein

Zdroj: Facebook Calvin Klein

Dnes bylo vedro a já šel sekat zahradu. Pořád jsem odhazoval kusy oblečení, jakobych hrál flašku o fanty. I když flaška se nehrála o fanty? Nebo jo? Já asi moc flašku nehrával to vypadá.

A najednou jsem měl na sobě jen pánské prádlo Calvin Klein. A došlo mi, že to jsou trenky staré přesně 7 let. Pamatuji si to, jelikož jsme s bývalým společníkem v jedné firmě prodávali obchod v Praze a zrovna pánské trenky Calvin Klein jsme si dělili na půl, protože jsme si říkali, že to je módní věc, která se prostě nikdy neztratí.
A když říkám “dělili na půl”, tak nemyslím nůžkama. Normálně jsme vzali hromadu boxerek a házeli jedny jednomu, jedny druhému a tak dál, než to bylo na půl. Do teď si pamatuju, že jedny zbyly. Měli jsme jich lichý počet, tak jsem si je vzal já a pak jsem mu musel platit oběd. Možná to byly zrovna ty boxerky z dnešního sekání zahrady 🙂

Ale chci tím jenom říct, že spodní prádlo Calvin Klein je prostě boží módní vynález. Dost vydrží. Pokud je tedy nakupujete od oficiálního prodejce (jako třeba náš www.different.cz). Přitom skvěle sedí, jsou pohodlné a dobře vypadají. Kombinace pánských snů. A dámy z nich mají sny, když vás v nich uvidí.

Navíc třeba dámské podprsenky od Calvina (např. bralettky) jsou prostě božsky pohodlné. Já to tedy osobně nezkoušel, ale všechny holky u nás v práci je nosí, chválí a když přijde nová kolekce, tak začnou kolem palet se zbožím tancovat něco jako tanec slunce. Hugačaga, huga huga hugačaga.

Dámské spodní prádlo Calvin Klein

A k tomu všemu ty pantofle Calvin Klein, které jsou v letošní kolekci? To je prostě pecka. Já musím říci, že jsem nikdy moc pantofle nenosil. Mám v nich vždycky blbý pocit, že když budu potřebovat doběhnout tram… i když spíše odněkud utéct, tak mi to půjde blbě. Ale letos jsem si jedny ty CKčka vzal a jsem z nich úplně paf. Pohodlné, skvělé a vlastně tak dobré, že se hodí plus mínus ke všemu. Prostě boty, které se vám v botníku opravdu neztratí.

Slide pantofle Calvin Klein

Vlastně jsem už několikrát přemýšlel, jak se CK podařilo udělat zrovna ze sekce spodního prádla takový kult. Ale, když se nad tím zpětně zamyslím, tak už to chápu. Nevymýšleli kraviny a prostě makali na kvalitě, pohodlnosti a též na tom, že když se ve fitku nebo po patnáctém rande (ha ha) poprvé svléknete, tak vás prostě nepolije pocit studu. A to je cíl. Ono spodní prádlo fakt často podceňujeme (a zrovna třeba ve fitku to vidím často), protože si říkáme, že ho stejně nikdo neuvidí. Ale takhle žít je naprd. Když vyhodíme odpadky v lese, tak nás také nikdo neuvidí. Ale stejně bychom to nikdy neudělali, že ne? 😉

Noste hezké prádlo. Buďte different.

 

Sdílet na
Facebook

Přidejte si mě i na instragramu

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

Příhlášení k odběru článků

[wysija_form id="1"]

Když se zde objeví nový článek,
tak vám zašlu e-mail, abyste o něj nepřišli.
Nic víc, nic míň ;)
Děkuji, že jste v tom se mnou. ;)

Přidejte komentář