Tip na dárky pro muže do roku 2018

Lidé si furt stěžují, že nemají peníze, ale přitom, když se blíží Vánoce, tak přijde na řadu: “A co vám jako ale máme dát, když vy už všechno máte?” To je super žít v době, kdy už všechno máme, ne? Tak nebuďte negáči 😉 A tady je pár tipů na dárek, které letošní zimu zaujaly mě…

Robotický vysavač LG Hombot

Zní to jako kravina, co? Ale chlapi nesnáší vysávání. Teda já nesnáším vysávání. A jelikož jsem chlap, tak podle toho usuzuji, že ostatní to mají stejně 🙂 A navíc chlapi milují geekovské vychytávky, jichž je tenhle vysavač představitelem. Protože to je prostě úlet, co může dneska umět vysavač.
My už robotický vysavač měli asi 6 let a už odešel do vysávacího nebe.
Ale tenhle LG Hombot? Ty krááááso, to jsou normálně hvězdné války v miniverzi.
Ono to jezdí, mluví česky a říká, co se chystá dělat. A jako kamera a propojení se smartphonem? 😊 To, když ho pošlu k sousedům, tak je normálně můžu špehovat! 🔭 Příští světovou válku vyhraje armáda vysavačů! ☝🏻To už je teď jasný.

LG-Hombot
Navíc ta horní plocha je vlastně klávesnice a displej 👌🏻Učí se, nejde slyšet a má turbo sací režim, který se bojím spustit, aby nám nevytrhal podlahu 😄 A když ho nechce chlap, tak ho, pánové, kupte ženě. Zblázní se blahem. Já musím říct, že jsem tenhle vysavač vyndal z krabice a od té doby nezavřel pusu údivem 😲
Tady: LG czech

Holící strojek Braun Series 9

Holící strojky jsou věcí, kterou používáme tak často, že vyžadujeme jejich kvalitu. Abychom se každý týden týrali zatrháváním a dřením, to opravdu nechceme. Já, když měl strojek, který byl na nic, tak jsem měl chuť s ním vyběhnout před barák, obout si na nohy lyžáky a dupnout na něj.

Ale tenhle Braun Series 9 je třída. Baterie vydrží 50 minut holení na plné pecky. Takže stihnete oholit celý fotbalový tým. Což určitě máte v plánu, že jo?

Braun-Series9

To, že vás oholí líp, než vláda svojí daňovou politikou, to už víme. Ale mě dost baví čístící stanice. Je u strojků ze série 9, které končí označením CC (Clean&Charge). Strčíte do ní strojek a ona sama pozná sílu zněčištění a začne čistit. Když si tedy oholíte zadek čistí trochu víc. Když obličej, tak méně. U někoho pořád stejně.

Je to dobrá mašinka pro ty, kdo ocení kvalitu. Mrkněte na něj třeba na www.electroworld.cz 😉 Tam pracuje můj švára, tak k tomu mám trochu bližší vztah. A nebo na Alza.cz.

Něco módního

Já být vámi, tak jdu na Different.cz a koupím tam nějaké parády. A víte proč? Protože je www.different.cz tak trochu náš a já si pak za vydělané peníze koupím čas a budu psát více na blog. To je dobré, ne? :))

Ponožky Happy Socks a luxusní pánské prádlo Calvin Klein – to prostě chlapi milují. A hlavně! Když se pak svléknou, tak to bude kochačka i pro drahé polovičky. Takže vlastně win-win řešení. A když se svléknou jinde, tak alespoň neudělají ostudu. Takže vlastně také win-win řešení. Jen s ve vzduchu visícím potenciálem pár facek.

Nový mobil – minirecenze iPhone X

Jako fotí skvěle a ten portrét režim je super, protože rozmaže pozadí a zaostří vás a vy pak vypadáte jako Britney Spears, když chodívala po červeném koberci a fotili ji profesionální fotografové světových deníků.

milan-iphonex

A točí hezká videa. Ale… ehmm… co vlastně ještě má umět proti předchozím modelům? Chybí mi tlačítko dole. Asi si zvyknu, ale třeba dvojí poklepání na tlačítko pro přiblížení ikon mi chybí dost. U iPhone X se pohladí kraj telefonu směrem k sobě. Ale to je tak divný pohyb, že když ho držíte jednou rukou, tak si ho tak jednou z 10 pokusů vyhodím z ruky, což je u telefonu za tolik peněz docela blbé. Ale třeba je to fakt jen o zvyku.

Face ID, no. Jako vlastně skvělá věc. Zase je to o zvyku, protože se stačí na telefon podívat a on se odemkne, když vás pozná. Kdyby vám holky po ránu nepsaly, nedivte se, zatím se jim nepodařilo do telefonu dostat. Ale dají si hoďku v koupelně a pak vám zavolají, nebojte. A nebo prostě naťukají kód.

Jako iPhone X je dobrý telefon, to je jasný. Ale, že bych si ho cenil na tu cenu, to zase úplně ne. Ale jestli milujete Apple a máte to jako já, že nesnášíte změny tak zásadních věcí jako je telefon a máte navíc iPad, MacBook  atd., tak si ho kupte. Teda napište si Ježíškovi. Ale jsem zvědav, protože podle mého z něj salta radostí asi dělat nebudete.

Yankee Candle

Zní to jako holčičí tip, co? Svíčka, hmm. Ale já jsem teď na ně faaaakt úchyl. A jsem chlap, takže očekávám… ehmm… že na ně také budete úchylové 🙂 Pořád si k nim doma čichám, i když nejsou zapálené. Yankee Candle jsou úplně jiná liga, než ty levné svíčky z Ikea atd. Pracují na nich světoví parfuméři, používají ty nejkvalitnější vonné složky a oleje… a jsou prostě luxusní. A mají i pánské verze. Třeba tu do Barber Shopů, Black Coconut nebo třeba Stars&Stripes.

holiday-party-kompozice-1

Zapalte si ji doma s rodinou a užijte si chvíle relaxu. A nebo, pokud nemáte rodinu, zapalte si ji doma a pozvěte dámskou návštěvu. Pak zažijete chvíle NErelaxu. Druhý den po tom ródeu budete muset přeskládat parkety a koupit nový gauč.

Tak šťastné a veselé! 😉

Sdílet na
Facebook

Přidejte si mě i na instragramu

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

Příhlášení k odběru článků

[wysija_form id="1"]

Když se zde objeví nový článek,
tak vám zašlu e-mail, abyste o něj nepřišli.
Nic víc, nic míň ;)
Děkuji, že jste v tom se mnou. ;)

Přidejte komentář