Když móda pomáhá aneb zákulisí Giorgio fashion show

Foto by www.ivanmladenov.com

Ještě něco k víkendové přehlídce Giorgio. Ona je móda vlastně vždycky trochu povrchní, jasně. Mohli bychom chodit ve finále s listem na gumičce přes přirození, a taky bychom žili. Teda v zimě by to chtělo ještě kožich.
 
Když ale módu dělají lidé, kteří mají srdce na správném místě, tak vše může mít pořádný smysl.
Ten chlapeček na fotce je Matýsek, který neměl tolik štěstí. A navíc mamince, která se o něj na 100% stará teď zjistili rakovinu. O tom se nechci rozkecávat a cpát vám to přes city. Svět prostě občas bohužel není spravedlivej 🌎 Ale zase nebudu kecat – já na blog píšu články na témata, která se mě dotknou. A dnes je úterý a já to mám v hlavě od pátku. Tak se mě to asi dotklo…
.
Matýsek

A proti tomu je přehlídka, kam jsme s modelama a modelkama šli normálně čistokrevně za honorářem, že jo. Byznys jako každej jinej. Musíš se o sebe starat, cvičit, makat na sobě. Nějaká choreo, celý den na place a večer 2 hoďky přehlídek. Tak za to chceš prachy, že jo 💰💸 Nový iPhony, trička, drinky večer, to něco stojí!

Modelové
A pak nám Věra Vaňourková (hlavní pořadatelska té akce) během dne řekla příběh Matýska. A že by mu večer chtěla předat všechny peníze, co ta akce přinese do plusu.
A zkuste si někdy takovou akci sami uspořádat. Sehnat na ni peníze/sponzory, vše zajistit. Já ji potkal v týdnu a ta ženská fakt padala na hubu. Tím, že mu předá celý výtěžek z akce nechtěla machrovat nebo něco, prostě nám to řekla. A nikoho nenutila, ale my jsme prostě nějak přirozeně nechali kolovat obálku, ať do ní každý model a modelka dá z honoráře tolik, kolik si může dovolit.
A je vlastně jedno kolik jsme vybrali, ať tady neřešíme částku. Ale prostě mě to tak trochu dojalo. To, že je super, když lidi umí pomoci někomu, kdo prostě neměl tolik štěstí. My ho měli dost – jsme vcelku zdraví a nevypadáme úplně hrozně, když si nás firmy staví na molo. Pokud si nás tam tedy nedávají pro srandu.
Prostě jsem byl hrdý, že jsem tam v partě takových lidí.
Protože jsou bohužel v životě věci, proti kterým je to honění se za penězi úplně k hovnu…
.
22859986_10155114313907883_5954770346308870505_o
Giorgio fashion show Gold
Nemá cenu kecat o nákladech, kolik všechno, co Matýsek potřebuje stojí, ale kdybyste měli také nějakou korunu navíc, pošlete ji na jeho transparentní účet: 2100919240/2010. Je jedno kolik… ♥️
A neberte tenhle článek jako nějaké chlubení nebo něco. Jen myslím, že připomínat si, že jsme na tomhle světě všichni stejná banda lidí, kde jeden má občas víc štěstí, než druhej, je důležité. Ono nám pak třeba dojde, že se často v životě stresujeme kvůli úplným kravinám.
.
Sdílet na
Facebook

Přidejte si mě i na instragramu

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

Příhlášení k odběru článků

[wysija_form id="1"]

Když se zde objeví nový článek,
tak vám zašlu e-mail, abyste o něj nepřišli.
Nic víc, nic míň ;)
Děkuji, že jste v tom se mnou. ;)

Přidejte komentář