Otevření nové prodejny Blažek

Otevření nové prodejny Blažek

Česká značka Blažek přichází s novým konceptem luxusních prodejen. Jedna z prvních byla otevřena i v Plzni, a tak jsem nemohl (ani nechtěl) na oficiální otevíračce chybět. Prodejna je to fakt luxusní a o pár levelů výše než ta předchozí. Celé je to takové útulnější a příjemnější. Pohodlné sedačky pro čekání našich přítelkyň, manželek a milenek, než si vybereme nové ohozy.

Ladislav Blažek v nové prodejně jeho společnosti
Ladislav Blažek v nové prodejně jeho společnosti

Akce to byla strašně příjemná. Dorazila veliká spousta zákazníků, až to v jednu chvíli vypadalo, že se nová prodejna po otevíračce bude muset znovu zrekonstruovat 🙂 Ale když jsou kolem lidé příjemní, tak i lehká tlačenka je ku prospěchu.

Přišla velká spousta lidí
Přišla velká spousta lidí
Obchodní ředitel firmy Blažek pan  Wierer, Filip Vaněk a já
Obchodní ředitel firmy Blažek pan Wierer, Filip Vaněk a já

Úvodní slovo si vzal sám pan Ladislav Blažek. Přivítal všechny a začala lehká informativní přehlídka kousků z nové kolekce. Nebyla to tradiční přehlídka, ale u každého outfitu mluvil obchodní ředitel Antonín Wierer. Řekl, co je letos moderní, co se vrací nebo co už je out.

Víte, že jde teď světem pánské módy trend, že pásek se už nemusí ladit k botám? Může být třeba v klidu černý k hnědým. To jen, abyste mi nevynadali, že jsem minule v 10 pravidlech pánského oblékání psal, že pásek by měl ladit s botama. Zatím jsem si na tuto “novinku” nezvykl, tak se to stále snažím alespoň přibližně ladit. Hnědé boty = hnědý pásek. Černé boty = černý nebo tmavě šedý pásek. Už tedy nebudu hrotit odstíny a kdyžtak mám výmluvu, že už se to může 🙂

Budou se nodit kvalitní pánské tašky. Tu kvalitní prý poznáte třeba i podle zipu. Když se mu nechce jezdit, znamená to, že se někdo někde snažil šetřit. A to kvalitní značky přeci nedělají 😉

Znáte boty double-monk? Místo tkaniček mají dvě přezky. Myslím, že je to velmi zajímavý typ boty. Nekombinoval bych je tedy zároveň s výrazným brogue zdobením. Přijde mi tam pak těch vychytávek trochu moc, ale detail to je hodně zajímavý. Mám v Blažkovi jedny vybrané na podzim, tak když do nich půjdu, tak o nich pak kdyžtak napíšu.

Double monky vlevo
Double monky vlevo

Na této akci bylo výborné jídlo, skvělé pití od NINE DOT FIVE, které jsme si tam zamilovali. Na grilovačky nebo zimní posezení u TV to bude ideální 😉 Ale hlavně lidé. Je to asi trochu povrchní, ale cítím se prostě dobře a uvolněně mezi úspěšnými lidmi, které navíc baví styl a oblékání. Všichni se tak nějak usmívají a baví je být ve společnosti.

S nákupem pánského oblečení na místě každému pomáhal stylista Filip Vaněk, který je např. osobním stylistou Leoše Mareše. Mnoho lidí jeho rad využilo a on běhal po nové prodejně jako motorová myš. I já jsem si nechal schválit pár kousků 🙂 Některé košile a kabátky jsou fakt vychytaná lahůdka.

My
My

Lidé se smáli, bavili a kochali kousky z nové kolekce značky Blažek. Tak si to přesně asi vedení představovalo. A tak to přesně bavilo všechny kolem. Vylosovaly se vizitky. Pár lidí se ještě poradovalo z výhry a pomalu se žačalo balit. My si povídali dlouho, že to vypadalo, že nás budou muset nechat vyvést. Ale nakonec jsme odešli sami. Sice mezi posledními, ale sami. Tak ať se novému konceptu daří pane Blažek!

Sdílet na
Facebook

Přidejte si mě i na instragramu

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

Příhlášení k odběru článků

[wysija_form id="1"]

Když se zde objeví nový článek,
tak vám zašlu e-mail, abyste o něj nepřišli.
Nic víc, nic míň ;)
Děkuji, že jste v tom se mnou. ;)

Přidejte komentář