Blažek show Jaro/Léto 2016

Blažek je tak trochu moje srdcovka a La Fabrika je skvělý prostor. A tak jsem na fashion show k představení nové kolekce značky Blažek nechtěl chybět. Naštěstí jsem dostal pozvánku, a tak to nebyl zas takový boj 😉

Blažek show J/L 16 se konala 16. března a já na ní po mnoha letech (asi osmi) nepředváděl. Jsem už asi starý a lidi už přeci nemůže bavit koukat na stejný ksicht 🙂 A tak jsem si akci hodlal užít bez stresu, čekání, nácviků atd.

Dostali jsme se Simčou místa v první řadě. Asi za zásluhy 🙂 A tak jsem si připadal dost důležitě. A navíc jsem měl docela dobrý výhled 🙂 Welcome drink, pár pozdravů a polibků, přivítání od samotného Ládi Blažka a v sále se zhaslo… industriálním prostorem La Fabriky se nesly zvuky moře a velká show začala.

Módní show značky Blažek. Kolekce Jaro/Léto 2016. Zdroj: Blazek

Strašně se mi líbila první choreografie, kde všichni kluci nastoupili s klobouky na hlavě do řady a střídavě vycházeli s tím, že si vždy ten “na mole” (ne na mol!) sundal klobouk. Těžko se to popisuje, ale vypadalo to skvěle. Choreograf Peter Varady prostě umí.

A co pánské trendy pro rok 2016?

Z barev převládala modrá ve všech odstínech – od světlé až po tmavou navy blue. Což jsem rád, protože mám modrou rád 🙂 Dost se v kolekci objevuje i béžová, hnědá, šedá nebo burgundy barva.
Stále je tu trend slim střihů a já velmi doufám, že se to ještě pár let nezmění. Přeci nechodíme do fitka a nejíme zdravě jentak pro srandu, ne?

Blažek nově zapojuje do kolekce ručně pletené panamské klobouky, které vypadají stylově.

Módní show značky Blažek. Kolekce Jaro/Léto 2016. Zdroj: Blazek

Módní show značky Blažek. Kolekce Jaro/Léto 2016. Zdroj: Blazek

Jen hlásím, že očekávám, že už od příští sezony se o kousek prodlouží kalhoty i u slimového střihu. Důvod je jednoduchý – zatím tu nejsme schopní ty krátké střihy úplně akceptovat. Což si samozřejmě sám všímám pod každou fotkou z Lookbooku Blažek na mém Instagramu. “Čekáš velkou vodu?”, “To je na Havla, co?”, “Nejsou ty kalhoty krátké?”. Ne, tak to u SLIMU je normální… sedni někdy do letadla a zaleť se projít po Miláně.

Čím dál více se používají skvělé pánské doplňky jako kapesníčky atd. To já také s láskou přijímám. Pánské doplňky jsou prostě super a každý si tak může doladit svůj outfit podle své nálady a vkusu.

Módní show značky Blažek. Kolekce Jaro/Léto 2016. Zdroj: Blazek

Módní show značky Blažek. Kolekce Jaro/Léto 2016. Zdroj: Blazek

Po akci jsme se ještě pár hodin bavili, až nám nakonec jako bonus odtáhli auto. Na odstavném jsme se sešli s pár Plzeňáky, a tak šlo vidět, že asi nějakým Sparťanům leží v žaludku plzeňské fotbalové výkony 🙂

Je prostě super vidět, že i přímo v ČR může vznikat značka, která stojí za to. Značka, kterou si oblékneme a můžeme být hrdí na to, odkud jsme…

Sdílet na
Facebook

Přidejte si mě i na instragramu

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

Příhlášení k odběru článků

[wysija_form id="1"]

Když se zde objeví nový článek,
tak vám zašlu e-mail, abyste o něj nepřišli.
Nic víc, nic míň ;)
Děkuji, že jste v tom se mnou. ;)

3 Komentářů

  1. Ahoj Milane (snad Ti mohu tykat, když jsme si potykali s Tvojí drahou polovičkou 🙂 ), těch pár plzeňáků jsem byl já a můj dámský doprovod. Také jsme byli na přehlídce a ano, také nám odtáhli auto… 🙂 Snad se ještě potkáme někdy naživo a dáme klasickou řeč o módě. Zdraví Roman

Přidejte komentář