New York Fashion Week na vlastní oči

Tak jsme tam byli. A stálo to za to.

Když děláte v módě, tak máte rádi fashion weeky. Týdny, kdy se místo konání změní v ráj módy, novinek a inspirace. A když máte rádi fashion weeky, tak chcete zažít atmosféru toho v New Yorku.

Zajímavostí je, že první řada na velké fashion weeky a zásadní přehlídky jako Prada, Fendi nebo Marc Jacobs se prodává formou aukce a cena začíná na 25.000USD. Můžete si je ale koupit i s pomocí (na aukru známé funkce) Kup teď. A to za “pouhých” 95.000USD. A nebo si za to můžete postavit dům (třeba dřevostavbu Easy Homes za ani né půlku ceny lístku 🙂 )

První řady bylo jasné, že přenecháme Jay-Zmu a Beyonce. Ale jinak jsme vstupy měli zajištěné.Bohužel nám je potvrdili až 5 dní před akcí. A my tak museli kupovat letenky za skoro dvojnásobek (bylo tam ještě zároveň tenisové US Open) a booking.com psal něco ve smyslu:

“Hele, teď je tam fakt všude narváno, ceny za hotely jsou až dvojnásobné, nechcete přijet jindy?”

Můžeme. Akorát ten Fashion Week asi kvůli nám nešoupnou.

 

No nic. Letěli jsme…

Počasí bomba: 31°C, New York super, hotel v centru. Bla bla. Pak o tom kdyžtak ještě písnu. I triky, jak ho za 6 dní nejlépe prolézt a tak. Všechno vím a znám 🙂

Ale teď New York Fashion Week.

Já na New York Fashion Week
Já na New York Fashion Week

Koná se v Lincoln Center (Upper West Side – prostě nalevo od Central Parku). Krásné velké prostory, kam se vejde velká spousta milovníků módy. Už procházkou směrem tam jsme poznávali, kdo asi jde také směrem na fashion week. Stovky módních lidí, kde někteří to “trošku přehání”, aby si je někdo vyfotil a vypadali dost “fashion”.

Já měl na sobě novou džínovou košili z nové kolekce Desigual a 3 lidé mi cestou tam řekli: “I love your shirt!”. Amíci jsou upřímní a když si něco myslí, tak to rádi řeknou i cizímu člověku. Takže jsem tam přišel dost namyšleně! Ani se se mnou chvílema nedalo bavit, jak jsem machroval. K tomu jsem vzal modré mokasíny Blažek, které mě dřely jako blázen. Ale to je jen tím, že je nemám “vyšláplé” 😉 Jen to vedro nebylo na dlouhé kalhoty. Ale zase na takovou událost v kraťasech se nehodilo.

Džínová košile Desigual. A já :)
Džínová košile Desigual. A já 🙂

Spousta nám úplně neznámých tváří, které fotografové obklíčili a snažili se jim pomocí blesků fotoaparátů vyblikat díru do hlavy. Asi místní celebrity. V USA je každá dcera pracháčů z Upper East Side celebritou formátu Lucky Bílé u nás. Kult celebrit v USA je trošku na jiné úrovni. Možná trošku přehnaně.

Stovky organizátorů, vše vyladěné a vše běželo jako na drátkách. Přehlídka Desigual, což byl hlavní cíl naší cesty, začala skoro na čas. Nakráčel CEO Desigualu s pár celebritami, usedli do první řady a začala muzika a 20 min krásné show.

Adriana Lima na přehlídce Desigual na NYFW. Image by © Edward Le Poulin/Corbis
Adriana Lima na přehlídce Desigual na NYFW. Image by © Edward Le Poulin/Corbis

Tu písničku jsem si pak broukal ještě druhý den. Tak doufám, že bude ve videu k příští kolekci, abych o ni nepřišel. Navíc pro nás je to prostě srdcovka. O to víc jsme hltali každý krok každé modelky.

Adriana Lima je hezká i v reálu. Dost!

Šup. A bylo po všem. Chvíli jsme nasávali atmosféru kolem a vrhli se do 5 dní volna v New Yorku. Ale o tom až v dalším příspěvku. Teď musíme ladit resty za dobu naší nepřítomnosti. Ač nutno říci – poprvé jsme měli pocit, že i bez nás to tým v DifferentFashion.cz zvládnul skvěle. Tleskám veřejně a děkuji 😉

New York Fashion Week logo. A my :)
New York Fashion Week logo. A my 🙂
Hezcí lidé, hezké oblečení. NYFW
Hezcí lidé, hezké oblečení. NYFW
Sdílet na
Facebook

Přidejte si mě i na instragramu

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

Příhlášení k odběru článků

[wysija_form id="1"]

Když se zde objeví nový článek,
tak vám zašlu e-mail, abyste o něj nepřišli.
Nic víc, nic míň ;)
Děkuji, že jste v tom se mnou. ;)

1 Komentář

  1. Are we able to stop focus on inspected if our own standing is actually imperceptable. I feel similar to my privateness has been frustrated for this reason variety software =[ Do you know exactly how?? Thanks ahead of time.

Přidejte komentář