Když muž se ženou nakupuje, musí říkat tohle…

Když jdete se ženou nakupovat, tak to většinou neděláte úplně s nadšením, co? Leda by to bylo pro radost z její radosti. Jojo… bla bla… ještě tu o Karkůlce.
Ale zase moc dobře víte, že když ona bude mít pocit, že jste se zapojili a děláte to jen a jen pro ni, tak by se vám to mohlo vrátit. Třeba teplou večeří nebo propustkou na pivo s přáteli. A tak se naučme pár vět, které tohle nakupovací odpoledne okoření. A vás v jejích očích posunou na úplně jinou úroveň.

  1. “Ano, lásko, strašně rád ti doběhnu přes celý obchod pro dalších 6 stejných triček, aby sis je tady mohla v klidu vyzkoušet.”

Pozn.: Večeře! Myslete na tu večeři a celých 150m na druhou stranu obchodu půjdete mnohem ladněji a narovnaněji.

  1. “No jasně, že ti rád zaplatím tu kabelku za 8tisíc. A nevadí mi, že je to jen o jeden odstín jiný odstín toho odstínu kabelky, kterou už doma máš z minulého týdne.”

Pozn.: Sedíte s přáteli u piva, smějete se a jsou to krásné chvíle vašeho života. To si přesně představte, když naťukáváte pin k vaší kreditní kartě.

  1. “Jasně, že to maj špatně ušitý a dělaj to poslední dobou nějaký menší. A jasně, že je ta prodavačka kráva, když tě předtím upozorňovala, že být tebou, tak by se do toho rvát ani nezkoušela.”

Pozn.: Ona se do léta kousne. A i když ne, tak myslete na to, že my také nejsme úplně vyrýsovaní jako ti kluci, co běhali po pláži v Pobřežní hlídce.

  1. “No nekecej. Ty vypadáš jako celebrita, když si kráčí po červeném koberci pro Českého lva. Pojď, ať ti dám pusinku.”

Pozn.: Třeba vám za to furt nebude chtít nípat pupínky.

  1. “To nevadí, že jsi si tady zkoušela desatery boty hodinu a půl. Pojď zaběhneme ještě vedle, tam mají určitě hezčí a větší výběr!”

Pozn.: Fotbal. Třeba vás nechá si doma pustit fotbal a nebude u toho kulit očima, vysávat a navrhovat, že byste mohli jít na procházku, protože jste dlouho nikde nebyli.

  1. “Jo! Tyhle šaty jsou krásný, ale já být tebou, tak si stejně pro jistotu vyzkouším ještě patery jiné.”

Pozn.: Třeba když se probudíte po pánské jízdě s hlavou jako střep, tak vám udělá vývar a nebude vám u hlavy mlátit nádobím. A nebude říkat, že je dnes skvělý den pro rodinnou návštěvu.

  1. “Tohle spodní prádlo Calvin Klein ti sedí a sluší, ale nevadí, že ještě proběhneme půl města, abychom se pak stejně vrátili sem a koupili ho.”

Pozn.: Třeba vám v tom prádle zatancuje.

Jako není to jednoduché, jasně. Ale nám přeci nikdo nesliboval, že to s nima jednoduché bude.
Ale stejně jsou to ty nejhezčí lidi, které v životě potkáme. A bez nich? Bez nich bychom tady furt válčili.
A navíc by na tom světě byla strašná nuda…

Sdílet na
Facebook

Přidejte si mě i na instragramu

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

Příhlášení k odběru článků

[wysija_form id="1"]

Když se zde objeví nový článek,
tak vám zašlu e-mail, abyste o něj nepřišli.
Nic víc, nic míň ;)
Děkuji, že jste v tom se mnou. ;)

Přidejte komentář