Jak by měl každý gentleman chránit svou ženu

Ač je náš současný svět plný feministek, které stále bojují o rovnost pohlaví, tak každý správný gentleman ví, že žena je tou křehčí a hezčí polovinou naší populace a snaží se její křehkost chránit…

1. Gentleman vždy chrání ženu tak, aby jí nemohlo být jakkoliv ublíženo

Když jde gentleman do přírody na procházku se ženou, tak se jí snaží vždy uvolňovat cestu od popínavých rostlin, aby se nemusela prodírat roštím nebo si roztrhat své krásné oblečení.

2. Gentleman vždy chrání ženu v případě možného konfliktu

Gentleman se vždy nejprve snaží vyhnout jakémukoliv konfliktu. Je-li to ale nutné pro ochránění ženy, tak je lepší si nechat rozbít hubu než koukat, jak někdo ženě ubližuje. Pokud se jedná o jeho ženu, je vše ještě jasnější.
Pokud žena v noci vystupuje z auta, počká muž raději, než dojde ke dveřím a vstoupí do domu.

3. Gentleman chrání ženu i před ušpiněním

Jak jsme již řešili v pravidlech gentlemanů, muž by měl kráčet blíže k ulici, aby ji ochránil před postříkáním vodou z kaluže v případě projetí auta. Podržet deštník nebo nabídnout kabát, když je jí zima. Raději prostě obětovat své pohodlí pro ni.

4. Gentleman chrání svou ženu od zbytečného trápení

Zbytečně se nehádá a nenadává jí. Není pro něj ostuda se umět omluvit. Když dámu urazí (i neúmyslně) snaží se toto napravit.

5. Gentleman chrání i svou pověst

Správný gentleman se vždy snaží, aby se za něj žena nemusela stydět.

zenavbezpeci

6. Gentleman chrání její pocity

Gentleman si všimne i drobnosti na své ženě a není mu trapné jí složit kompliment. Není nutné si komplimenty vymýšlet. Vždyť vždy se dá na ženě najít něco hezkého, ne?

7. Gentleman chrání její možnost volby v sexu

Žena by měla mít vždy pocit, že není jen zneužita pro uspokojení jeho pocitu. Gentleman by neměl k sexu využít situace, kdy je žena zranitelná a slabá. Gentleman se neptá na historii jejího sexuálního života.

8. Gentleman chrání její víru

Gentleman chápe, že některá slova nesmí být jen plané fráze. Pravda, úcta, respekt a ctnost jsou zbraně, které vždy používá jako gladiátor v aréně života.

Sdílet na
Facebook

Přidejte si mě i na instragramu

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

Příhlášení k odběru článků

[wysija_form id="1"]

Když se zde objeví nový článek,
tak vám zašlu e-mail, abyste o něj nepřišli.
Nic víc, nic míň ;)
Děkuji, že jste v tom se mnou. ;)

7 Komentářů

  • Spíš by měla být samozřejmost ty body aplikovat oboustranně. Pohled na feminismus je drobátko zdeformovaný tím hlučným jedním procentem psychotických slepic, které se urazí, když se jim někdo podívá do výstřihu.

 1. Pěkné. Ještě by mě zajímalo, jak by se měla chovat ta dáma 🙂 Obvykle je totiž při bližším rozebírání pojmu “dáma” kladen až příliš velký důraz na vzhled, což, řekla bych, není podstatou věci.

 2. 1. Gentleman vždy chrání ženu tak, aby jí nemohlo být jakkoliv ublíženo
  “Miláčku, můžeš – prosím! – laskavě… Miláčku, musíš opravdu jít skrz to maliní? Argh, drahá – ne, ta pruhovaná selátka nejsou na hraní!”
  2. Gentleman vždy chrání ženu v případě možného konfliktu
  “Ne. – Ne. – Prosím, lásko, opravdu přestaň; nenech se rozptylovat! Nevadí, že tě pán předběhl ve frontě. Prosím, přestaň ho urážet. — Eh, – é, pane… Prosím, omluvte mou ženu.”
  3. Gentleman chrání ženu i před ušpiněním
  “Jistě, že je zima. Je listopad! – Teď? Teď si stěžuješ? Tos’ neviděla ten déšť? Tos’ musela jít ven ve otevřených botách?!”
  4. Gentleman chrání svou ženu od zbytečného trápení
  “Ano, drahá: 76 centů. – Ano, máš pravdu: Za každý vydělaný dolar…”
  5. Gentleman chrání i svou pověst
  “Jéžiš, tak jsem šel se synem na komiksový kon! – Prosím, drahá, prosím – jen tomu neříkej malicherná zábava…”
  6. Gentleman chrání její pocity
  “Jistě, že jsi udělala správnou věc, drahá, když jsi šéfovi poslala ty její fotky z a ukázala mu ten jeden komentář o tom, jak nepříjemné jí je pracovat ve vašem kolektivu.”
  7. Gentleman chrání její možnost volby v sexu
  “Ach, nic si z toho nedělej, miláčku; hlava může člověka rozbolet kdykoliv. Půjdeme spát.”
  8. Gentleman chrání její víru
  “Ano, drahá, Herland je dílo skutečně bezvadné. Jistě; přečtu si i Sultanin sen, až budu mít čas. Ach, ty už ho pro mě máš… Jo, jo, děkuji ti.”

 3. Mal by som otázku, ak má muž ísť popri žene na “nevýhodnejšej” strane, teda pri ceste, tak ako to je, keď idem s dámou po chodníku dlhšiu trasu a pozícia cesty sa vždy mení? Prechádzam z jej (napríklad) pravej strany na ľavú a na ďalšej ulici zas na pravú – podľa toho, kde je práve cesta? Lebo občas si pripadám ako skákací koník 😀
  Ďakujem za odpoveď.

 4. Many of us employ Hard drive Machine the year 2003 as well as ’08 inside ESX5. VMware technically will not help support Hard drive Machine the year 2003 upon ESX5, but it functions. my spouse and i have not possessed almost any effectiveness problems therefore i have not dug about from the firelogs, though. organic meat always be seeing plenty of glitches and I easily can’t say for sure over it. Through the things i could see we live to work good. I perform would like to which many of us the actual following: – Bring an extra VMkernel for each and every multilevel cards within the VMware host. – Give just one single Networking cards to each VMKernel. – Be sure the brand new VMKernels usually are dynamic to the ISCSI HBA. – Fixed typically the multipath plan on each ISCSI datastore to Around Robin the boy wonder.

Přidejte komentář