Zoolander 2! Modla všech modelů se chystá do kin

Zoolander film

Modla všech modelů – film ZOOLANDER chystá pokračování s názvem… tadááá… ZOOLANDER 2! A nebylo lepší příležitosti k oznámení této novinky, než to, že hlavní protagonisté (a něco jako bohové pánského modelingu Owen Wilson a Ben Stiller) se prošli po mole pařížského týdnu módy.

Po měsících spekulací je to jisté. Na módní přehlídce značky Valentino se z ničeho nic na hlavním mole objevili Zoolander (Ben Stiller) i Hansel (Owen Wilson). Publikum málem samým varem vyskákalo z oken, ale nejlepší modelové všech dob se nenechali rozhodit. Tradiční houpavý krok, pohled číslo 7 a šlo se.

Kdo neviděl komedii Zoolander, která vypráví o životě dvou “nejlepších” světových modelů, tak ho tato informace asi moc nezaujme. Ale já mám úsměv na tváři vždy, když si vzpomenu kolik srandy jsme si užili na přehlídkách díky filmu, hláškám a scénkám z něj 🙂 Komedii Zoolander z roku 2001 si určitě pusťte. Hodnocení 63% na CSFD je jasným důkazem, že tahle parodie na modeling je prostě fajn odreagovávačka.

A pokud pokukujete po světě modelingu… tak… tak… tak nechápu, že ještě tohle čtete a už dávno nekoukáte 🙂

Dvě hlavní hvězdy si na pařížském fashion weeku prošlápli molo, zapózovali fotografům v zákulisí s Annou Wintour a prozradili pár detailů. Ben Stiller třeba oznámil, že znovu usedne do režisérského křesla.

Zoolander 2 bude. Představeno na fashion weeku v Paříži. Zdroj: Yahoo Style
Zoolander 2 bude. Představeno na fashion weeku v Paříži. Zdroj: Yahoo Style

Film Zoolander 2 by měl navázat na první díl. Hlavní modelové Zoolander a Hansel jsou o 10 let starší a nikdo si je už nepamatuje. Tak to v modelingu chodí- chvíli jste hvězda a za pár let po vás neštěkne pes 🙂 Chlapi mají výhodu, že na spoustu prací se naopak mladí zajíci nehodí (třeba fotit drahé obleky, hrát tatínky v reklamách…), a tak věřím, že i Zoolander a Hansel si ještě ve “dvojce” k té pověstné modelingové “slávě” přičichnou.

Myslím, že to bude sranda a povinnost pro každého “starého modela” se jít na film do kina podívat.

Sdílet na
Facebook

Přidejte si mě i na instragramu

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

Příhlášení k odběru článků

[wysija_form id="1"]

Když se zde objeví nový článek,
tak vám zašlu e-mail, abyste o něj nepřišli.
Nic víc, nic míň ;)
Děkuji, že jste v tom se mnou. ;)

Přidejte komentář