Svatební večírek v EcoArt Salonu Rolland

V salonu Rolland

Nedávno jsem si zase trochu zamodelkoval. Kamarádka Bára (2. česká vícemiss z roku… ehhhm… to se nesluší říkat!) dělá marketing & sales manager v salonu Galard, ale jelikož jí to stále velice sluší, tak si (stejně jako já) ráda zavzpomíná na modelingová léta. A tak jsme se prostě společně objevili na svatební akci v Eco Salonu Rolland v Praze, jejíž byl právě Galard partnerem.

Eco Salon Rolland jsem do té doby neznal, ale zaujali mě už pár dní před akcí na zkoušce tím, jak to uvnitř vypadá. Je to přesně můj styl – dřevo, papír, bedýnky, krabice, květiny, starý nábytek – a to vše namícháno do koktejlu, který je prostě super a dýchne na vás příjemnou atmosféru. Prostě “hipster styl” 🙂

Salon Rolland a obleky Galard
Salon Rolland a obleky Galard

ECOart Salon Rolland by měl být nezávislým prostorem, kde se potkávají umělecké akce, výstavy, autorská čtení a semináře s kadeřnickými (a takové to všechno okolo) službami.Původní pánské holení nebo ošetření jen přípravky, které neobsahují parabeny, umělá barviva, SLS, SLES, vazelínu, EDTA a jsou tak nejšetrnější k pleti, pokožce celého těla a vlasům. No prostě salón, kde nemyslí jenom na zisk, ale i na spoustu dalších věcí okolo.

A akce to byla super. Spousta fajn lidí, zajímavé názory, úsměvy na tvářích a vzniklo z toho i pár fotek. Tak posuďte sami.

A myšlenka na závěr? Také to máte tak, že když občas vidíte na ulici třeba plastový obal od nanuku, tak ho občas seberete a hodíte do koše? Pokud ano, tak jste frajeři. Né kvůli někomu, ale kvůli sobě. Vlastně kvůli nám všem…

Sdílet na
Facebook

Přidejte si mě i na instragramu

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

Příhlášení k odběru článků

[wysija_form id="1"]

Když se zde objeví nový článek,
tak vám zašlu e-mail, abyste o něj nepřišli.
Nic víc, nic míň ;)
Děkuji, že jste v tom se mnou. ;)

1 Komentář

Přidejte komentář