Elegantní pánské doplňky Alfons.cz – moje investice, moje srdcovka

Elegantní kousky, padnoucí saka, blejzry, košile, kapesníčky a další pánské elegantní doplňky pomalu plní české ulice. A hezky se na to dívá, co?

Je to známka toho, že doba se mění a stále více lidí si začíná uvědomovat, že ať je to jakkoliv povrchní, tak naše oblečení o nás mnoho vypovídá. Vypovídá to o tom, jak si vážíme lidí, se kterými jdeme na schůzku, jak si vážíme toho, čeho jsme dosáhli a jakou vyjadřujeme úctu k akci, na kterou jsme pozvaní.

A já jsem byl osloven člověkem, který se vyzná v online marketingu a baví ho pánské doplňky. Člověkem, kterému navíc plně důvěřuji, a který vím, že to chce s každým projektem dotáhnout co nejdál. Jmenuje se Robert Zelenka a oslovil mě s nabídkou na mou investici do projektu, který jsem si od začátku zamiloval. Pánské kravaty, motýlky, kapesníčky do saka, náramky a všechny takové ty elegantní “blbinky”, které já úplně zbožňuju

Většina pánských elegantních doplňků značky ALFONS se vyrábí v Česku ;)
Většina pánských elegantních doplňků značky ALFONS se vyrábí v Česku 😉

A tak jsem zainvestoval a získal podíl 50% tohoto projektu s názvem “Alfons.cz- pánské elegantní doplňky“. A pevně věřím, že ho budeme postupnou férovou poctivou kvalitní prací posouvat dál a budeme pomalu jeho prostřednictvím měnit styl a oblékání českých a slovenských a … no, zatím tedy jen českých a slovenských … mužů.

Alfons je navíc jméno mého kocoura, a tak do boje o doménu jsem šel hlava nehlava. A máme ji 😉 Je to takové prvorepublikové české jméno. A v první republice byl styl oblékání českých mužů na vysoké úrovni. Byli jsme ekonomicky silná země a lidé si tu věřili. Pak se to přerušilo tou pitomou dobou temna. Ale teď už si zase můžeme věřit. Zase se tu máme fajn a zase máme být na co hrdí. A tak to vyjadřujme i svým oblečením. A třeba i s pomocí e-shopu Alfons.cz.

Ale ona ta doba změny je právě teď. Všímám si toho všude kolem sebe. Doba hipsterů a lidí, kteří se už nebojí uvázat si motýlka i na normální koktejl s přáteli.

Lidé už zjistili, že není nutné být schovaní v davu. Že už se nemusíme bát, že bychom díky svému oblečení vyčnívali, a tak by si na nás ti nahoře mohli posvítit. Komunismus je pryč. Jupíííííí.

Mladší generace už navíc odhalila nesmyslné předsudky rodičů o tom, že jediné pohodlné oblečení je to outdoorové. Ono je pohodlné! Ale do lesa nebo na hory. Ať se na mě nikdo nezlobí, ale OUTDOOR se do města prostě nehodí. A o to více né na nějakou pracovní schůzku, oslavu, do restaurace a podobně.

Pokud ale máte obchod s horolezeckým vybavením – máte výjimku!

A pokud jste takoví ti bojovníci proti všemu komerčnímu a nutně stále musíte jít proti proudu. Tak samozřejmě také můžete. Vy máte také výjimku!

Alfons.cz se začíná objevovat c českých médiích
Alfons.cz a jeho pánské módní doplňky se začínají objevovat c českých médiích

A tak se vyčleňují i lidé, které baví elegantní styl. Styl, který podle mého sluší každému chlapovi. Styl, který sluší i vám. Jen to možná ještě nevíte. A pokud jste žena, tak by slušel vašemu milému. Prostě každému, kdo na to má koule. Doslova! 🙂

A pokud nevíte, jak to jako nosit. Tak už jsem o tom psal. Třeba v článku: Jak nosit sako a oblek- 10 jednoduchých základů. A budu psát dál. Jednoduše a srozumitelně 😉

A navíc budou Vánoce 😉 Takže obchod pro gentlemany – ALFONS.CZ.

Sdílet na
Facebook

Přidejte si mě i na instragramu

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

Příhlášení k odběru článků

[wysija_form id="1"]

Když se zde objeví nový článek,
tak vám zašlu e-mail, abyste o něj nepřišli.
Nic víc, nic míň ;)
Děkuji, že jste v tom se mnou. ;)

Přidejte komentář